FORZA-hjørneskjøter til aluminiumsfotballmål
På lager
Utgått
Ofte kjøpt sammen
-
Totalt pris
- Erstatningshjørneskjøter til frittstående mål i Alu60- og Alu110-serien og mål med jordhylser i Alu110-serien
- Svært slitesterke og tåler mange års bruk
- Nødvendige for mål med gjærede hjørner
- Antall = 1 hjørneskjøt. Hvis du trenger flere skjøter, endrer du antallet med mengdeknappen.
- Fagmessig produsert innvendig hjørneskjøt
Erstatningshjørneskjøter til Alu60, Alu110 frittstående mål og Alu110 mål med jordhylser
Disse hjørneskjøtene av høy kvalitet er nødvendige for aluminiumsfotballmål med gjærede hjørner. De er nøye utformet som erstatningsdeler eller reservedeler til FORZA Alu-målserien. Enten du har et Alu60-mål, et frittstående Alu110-mål eller et Alu110-mål med jordhylser, finnes det en erstatningshjørneskjøt som passer.
Velg blant hjørneskjøtene våre for å finne en variant som passer til fotballmål med stolper på enten 60 mm eller 110 mm tykkelse. Målene er pulverlakkert i klassisk hvitt og beskyttet mot rust. Med disse reservedelene for hånden forbedres målenes levetid og holdbarhet ved hjelp av denne hjørneskjøten av høy kvalitet.
I tråd med FORZAs kvalitetsstandarder for produksjon er disse hjørneskjøtene laget for å tåle mange års bruk. De er svært pålitelige og slitesterke, og du finner ingen bedre erstatningshjørneskjøt til målene Alu60, Alu110 frittstående eller Alu110 med sokkel.